nr 1408 8252
Trädgårdsgrupp
3 delar. Längd: 150 cm. Djup: 100 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador, saknar skruvar
Utrop: |
800 kr |
Såld: |
500 kr |
måndag 19 juli 2021 kl 20:23:19
Tid |
Kund |
Bud |
9/7 08:19:16